DOLAR: 3.87 TL
EURO: 4.51 TL

Yatak Odası İçin Değişik Dekorasyon Fikirleri

1 yıl önce
12 kez görüntülendi

Yatak Odası İçin Değişik Dekorasyon Fikirleri

Yatak odalarınızın dizaynı yenileyip odayı daha işlevsel bir hale getirmenize yardımcı olacak olan birbirinden farklı dekorasyon önerilerimizi sizlerle paylaşacağız.

Karmaşadan uzak ama aynı zamanda iç dünyanızı yansıtacak olan bir oda hazırlayabilirsiniz.

siradisi-yatak-odasi-dekorasyon-fikirleri

Şöyle bir şuan mevcut olan yatak odanızın dizaynı bir göz atın. Odanızda sizi rahatsız eden bir unsurun olup olmadığını belirleyin. Sonra bu olmazsa da olur, ortam daha geniş görünür değiniz objeleri, aksesuarları kaldırarak işe başlayabilirsiniz.

Raflı sistemlerden yararlanın.

modern-yatak-odasi-dekoratif-duvar-rafi-ornekleri

Yatak odasında en büyük ihtiyaçlardan biri depolama alanı oluşturmaktır. Hem dekoratif hem şık bir görünüme sahip olan raf sistemlerinden yararlanabilirsiniz. Odaya farklı bir ambiyans oluşturmak için yatak başı olarak kullanabilirsiniz.

Bir dekorasyonu en iyi gösteren unsurlar arasında renkler büyük bir rol oynar.

en-guzel-yatak-odasi-duvar-kagidi-gorselleri

Mekana hakim olacak renklerin birbirleriyle olan uyumu son derece önemlidir. Bu noktada renk geçişlerini doğru kullanarak kolaylıkla mekanda fark yaratabilirsiniz.

Dekoratif amaçlı puf ve sandıklar

modern-yatak-odasi-dekorasyon-ornekleri

Hem dekoratif amaçla kullanabileceğiniz hem de depolama alanları olarak kullanabileceğiniz puf ya da sadıkları yatağın yerleştirebilirsiniz. Bu uygulamayla şık bir görüntü de yakalamış olursunuz.

Duvar dekorasyonu

yatak-odasi-icin-degisik-duvar-dekorasyon-ornekleri

Duvarlarınızı yeni bir görünüme kavuşturmak için dekoratif raflardan, duvar niş uygulamalardan yararlanabilirsiniz. Bunun dışında hayal gücünüzden yararlanarak biraz da el becerinizi konuşturarak farklı duvar süslemeleri yapabilirsiniz. Bu sayede duvarlarınız daha bir havalı bir görünüme kavuşmuş olacaktır.

Duvar kağıtlarını es geçmemek gerek.

en-yeni-yatak-odasi-duvar-paneli-gorselleri

Modern bir görünüm elde etmek için duvar kağıtlarından yararlanabilirsiniz. Odanızda sıcacık bir ambiyans oluşturmak için duvar kağıdını ve ahşabın sıcaklığını bir arada kullanmanızı öneririz.

Duvarda şık bir halıya ne dersiniz ?

siradisi-yatak-odasi-duvar-dekorasyon-onerileri

Bir zamanlar bildiğiniz gibi yatak odaların duvarında halılar yer alırdı. Bu uygulamayı yeniden gündeme getirebilirsiniz. Tabi nostaljik bir hava oluşturmak istiyorsanız deneyebilirsiniz.

Yastık ve kırlentler

en-guzel-dekoratif-kirlent-ornekleri

Farklı desenlerden ve renklerden oluşan yastık ve kırlentleri bir arada kullanmaya ne dersiniz ? Ortama farklı bir renk katacaktır. Denemenizi öneririz.

Aşk köşesi

yatak-odasi-icin-degisik-dekorasyon-onerileri

Yatak odanızı daha keyifli bir hale getirmek için küçük bir oturma köşesi oluşturabilirsiniz.Renkli puf ve şık bir sehpa işinizi görür.

 

 

 

 

Yatak Odası İçin Değişik Dekorasyon Fikirleri Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık