DOLAR: 3.87 TL
EURO: 4.51 TL

Yatak Odası İçin Farklı Dizaynlar

11 ay önce
9 kez görüntülendi

Yatak Odası İçin Farklı Dizaynlar

Dekorasyon alanındaki yaratıcılığını konuşturarak size özel şahane bir yatak odası dizayn elde edebilirsiniz. Bunun için biraz ön araştırma yapmanız yeterli olacaktır. Tarzınıza hitap eden yatak odası dizaynlarını belirledikten sonra devreye hayal gücünüzü ve el becerilerinizi katarak muhteşem bir sonuca ulaşmak sanıldığı kadar zor olmadığını göreceksiniz.

İşte sizlere ilham verecek yatak odası için dekorasyon önerileri

Ahşap Paletleri Yatağa Dönüştürün !

İşe kendi yatağınızı kendiniz yaparak başlayabilirsiniz. Sıra dışı bir yatak dizayn etmek istiyorsanız ahşap paletlerden yararlanabilirsiniz. Doğal bir tema aynı zamanda vintage ya da rustik tarzı bir yatak odası düşünüyorsanız bu ruhu ahşap paletlerden yapılmış yatakla yakalayabilirsiniz.

Güzelliğinizi Yansıtan Aynalar

Yaşam alanları dizaynında güzellik katan en önemli ayrıntılardan biri aynalardır. Kimi zaman bir boy aynası, kimi zaman çok şık bir görünüme sahip olan dekoratif ayna ortamın dizaynını farklı yansıtmaya yardımcı olur.

√ Raflı Sistemler

Yatak odalarınıza hem görsel bir estetik hem de fazladan depolama alanları oluşturmak için raflı sistemlerden yararlanabilirsiniz. Bu raflı sistemi yatak başlığının denk geldiği duvarda kullanırsanız daha estetik bir görünüme kavuşturabilirsiniz.

 

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık