DOLAR: 3.87 TL
EURO: 4.51 TL

Yatak Odasında Feng Shui Rüzgarı

6 ay önce
16 kez görüntülendi

Yatak Odasında Feng Shui Rüzgarı

Yatak odaları ailelerde ebeveynlerin ilişkilerinin durumunun düzenlendiği alanlardır.

Yalnız  bireylerde ise aşk hayatındaki olumlu gelişmeler bu alandaki dekorasyon düzenlemeleri ile sağlanır. Kısacası feng shui’de yatak odası aşk hayatının düzenlenmesi için kullanılır.

feng shui yatak odası

Feng Shui Yatak Odası

Ailede ilişki problemleri yaşanıyor ise yatak odası dekorasyonu gözden geçirilmelidir.

Temel Noktalar

Öncelikle yatak odasında da gereksiz bir yığın oluşturan, kalabalık eşya toplulukları kaldırılmalıdır. Fazlalık duygusu uyandıran, karışık bir görünüm sergileyen hiç bir materyal yatak odasında bulundurulmamalıdır. Eşyalardaki karışıklık, ilişkinin de düzensiz olmasına neden olmaktadır.

feng shui yatak odasında

Feng Shui Yatak Odasında

Yatak odasında mümkün olduğunca aydınlık renkler kullanılmalıdır. Bu ferahlık hissi ile birlikte yatak odasında daha çok zaman geçirme isteği doğuracaktır. Perdelerin de çok kalın olmamasına ve odayı çok karartmamasına dikkat edilmelidir.

Kısacası yatak odası dekorasyon renkleri ferah renklerden seçilmelidir. Genellikle aşk denildiğinde ilk akla gelen renk kırmızıdır. Ancak odanın tamamında kırmızı, enerjiyi çürüten bir renk olacağından tercih edilmemelidir. Buna karşılık aksesuarlarda kırmızı tercih edilebilir.

yatak odası dekorasyon fikirleri

Yatak Odası Dekorasyon Fikirleri

Yalnızlar Rıhtımı

Yatak odası yalnızlar rıhtımına döndü ise aşkı çekecek düzenlemeler yaparak, aşk hayatının düzenlenmesine katkı sağlanabilir.

Öncelikle eşya kalabalığı var ise kalabalığı boşaltmak gerekir. Bazı odalarda elbise dolapları çok yer tutar. Bu tür büyük elbise dolapları kullanılıyor ise öncelikle oda fala elbise dolaplarından kurtarılmalıdır. Gerekiyor ise başka küçük bir oda giyinme odası olarak düzenlenmelidir.

yatak odasında feng shui

Yatak Odasında Feng Shui

Yataklar bu odanın en önemli unsurudur. Dolayısı ile yeri doğru seçilmeli ve yatağın altını dolduran bazalardan kurtarılmalıdır. Yatak odası dekorasyonu denildiğinde feng shui’de en önemli temellerden birinin yatak olduğu unutulmamalıdır.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık