DOLAR: 3.87 TL
EURO: 4.51 TL

Yatak Ucunuzu Dekore Edin

5 ay önce
11 kez görüntülendi

Yatak Ucunuzu Dekore Edin

Tüm günün yorgunluğunu atacağınız yatak odalarında şık ve kullanışlı bir dekorasyon yapmak önemlidir. Yatak odasını dekore ederken hem görsel hem de kullanışlı olmasına dikkat edilmesi gerekmektedir.

yatak odası dekorasyonu

Yatak Odası Dekorasyonu

Yatak odanızda modern ve konforlu bir dokunuş istiyorsanız işe yatak ucu dekorasyonu ile başlamalısınız. Güne hazırlık ve yatağa girmeden önce hazırlanmanızı kolaylaştıracak yatak ucu, dekorasyonda da şık bir detay kazandıracaktır.

Yatak Ucu Dekorasyonu

Yatak ucu dekorasyonu deyince birçok kişinin aklına ilk olarak puflar gelmektedir. Yatak odası takım ve dekorasyonlarında tercih edilen puflar yerine birçok mobilyayı yatak ucu dekorasyonuna dahil etmek mümkündür. Bu alanı kullanışlı bir hale getirmek için yaratıcılığınızı kullanabilirsiniz.

yatak odası düzeni

Yatak Odası Düzeni

Bu alanı hazırlanmak için kullanacaksanız puf veya küçük bir koltuk alana göre iyi bir fikir olabilir. Fakat yatak ucunu depolama alanı için kullanmanız da gayet kullanışlı olacaktır. Şık bir sandık içerisinde pijamalarınızı bu kısımda saklamanız mümkündür.

yatak ucu dekorasyonu

Yatak Ucu Dekorasyonu

Son zamanlarda dekorasyon fikirleri arasında sıklıkla kullanılan nostalji bavullar da bu iş için gayet uygun parçalar olabilmektedir. Küçük alanlarda ise sepetleri tercih edebilirsiniz.

Yatak Ucu Mobilyası

Son dönemlerde yatak odası dekorasyonuna eklenen yatak ucu mobilyası, birçok dekorasyonda ilgi görmektedir. Takımla beraber satılan mobilya yerine kendi dokunuşlarınızla da konforlu, şık yatak uçları dekore edebilirsiniz.

yatak odası

Yatak Odası

Yatak odası geniş olan kişilerin daha çok alternatifi bulunmaktadır. Fakat küçük alanlarda imkanlar daha kısıtlı olmaktadır. Küçük bir alana sahipseniz minik kasalardan ayak ucunuz için minik bir kitaplık hazırlamak da kullanışlı bir tercih olacaktır.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık