DOLAR: 3.87 TL
EURO: 4.51 TL

Yemek Masası Alırken Dikkat Etmeniz Gerekenler

11 ay önce
8 kez görüntülendi

Yemek Masası Alırken Dikkat Etmeniz Gerekenler

Kimi evlerde ayrı bir yemek odası bulunurken kimi evlerde ise salonların bir bölümü yemek alanı olarak kullanılır. Ama şöyle bir düşündüğümüzde bu alanları genelde özel yemek davetlerinde kullanmayı tercih ederiz. Günlük hayatımızda ise sabah kahvaltıları olsun akşam yemekleri olsun mutfakta yemeği tercih ederiz.

Hangi ortamda yemeklerimizi yersek yiyelim harikulade bir yemek masasına ihtiyacımız vardır. Peki, yemek odası ya da mutfak için yemek masası seçerken nelere dikkat etmeliyiz, hiç düşündünüz mü ? Gelin şimdi birlikte hem evlerimize yakışacak hem de kullanım kolaylığı sağlayacak yemek masası alırken dikkat etmemiz gerekenlere bir göz atalım.

Öncelikle Yerini Belirleyin

Öncelikle yemek masasını evinizde hangi alan kullanacağını belirleyerek işe başlıyoruz. Belirlediğimiz yere uygun ölçülere sahip yemek masaları arasından seçim yapmak işimizi kolaylaştıracaktır. Mesela büyük bir odanız var ise dikdörtgen bir yemek masası seçebilirsiniz. Ya da kullandığınız alan küçük ise katlanabilir yuvarlak masalar arasından seçim yapabilirsiniz.

Şık Detaylarla Kişilik Katabilirsiniz

Yemek masanızın görselliğini estetik bir şekilde mekanlarınıza yansıtmak için şık aksesuarlardan yararlanabilirsiniz. Tabi aksesuar seçimi yaparken fazla abartıya kaçmamanızı öneririz.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık