DOLAR: 3.87 TL
EURO: 4.51 TL

Çarpıcı ve Sıradışı Yemek Odaları

11 ay önce
8 kez görüntülendi

Çarpıcı ve Sıradışı Yemek Odaları

Genelde yemek odası takımları salonumuzun bir köşesine yer alsa da bazı evlerde yemek odası takımları için ayrı bir oda bulunmaktadır. Sevgili dostlarla birlikte neşeli bir sohbet eşliğinde yenilen yemek sırasında tüm güzelliğini gözler önüne seren yemek odaları için şahane önerilerimiz var.

İşte yemek odalarınıza sıradışı bir esinti oluşturacak olan birbirinden farklı en yeni yemek odası dekorasyon fikirleri.

Çocukluğa Kısa Bir Dönüş

Çocukluk zamanlarının en güzel geçti zaman dilimlerinden bir parklarda oynadığımız anlardır. Salıncakta havaya uçak hissini yaşamak için dakikalarca sallandığınız anları hatırlıyor musunuz ? İşte bu anı yemek odalarınıza yansıtmak için aynı zamanda farklı bir konsept oluşturmak için salıncaklı yemek odası takımını tercih edebilirsiniz.

Eğlenceli Bir Dokunuş

İskambil kağıtlarından esinlenerek tasarlanmış olan bir yemek masası odanızda olsa nasıl olur ? Bizce oldukça farklı aynı zamanda eğlenceli bir alan oluşturmuş olursunuz. Hem yemek odalarının dizaynında hem de evinizin diğer bölümlerinde bu ayrıntıyı değerlendirmeye almanızı öneririz.

Sıradanlığa Farklı Bir Boyut

Birazdan sizlerle paylaşacağımız yemek odası dekorasyon görsellerini gördüğünüzde oldukça farklı tasarımların yer aldığını göreceksiniz. Bazı modellerini gördüğünüzde ise sıradanlığın nasıl farklı bir boyutta ulaştığına inanamayacaksınız.

 

 

 

Çarpıcı ve Sıradışı Yemek Odaları Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık