DOLAR: 3.87 TL
EURO: 4.51 TL

Yeni Evlenecek Çiftler İçin Dekorasyon Önerileri

1 yıl önce
10 kez görüntülendi

Yeni Evlenecek Çiftler İçin Dekorasyon Önerileri

Yakın bir zamanda sevdiğiniz kişi tarafından hayatınızın en anlamlı teklifi geldi. 😉 Romantik bir ortamda sizin karşınızda diz çökmüş ve elindeki yüzük kutusunu açarak size evlenme teklifinde bulunmuş. Ve sizde hayatınızın en anlamı ” Evet”i söyleyerek mutluluğa giden yolda birlikte adımlarınızı atmaya başlıyorsunuz.

Şimdiden tüm evlenecek olan çiftlerimize bir ömür mutluluklar diliyoruz. Ve hemen işin bizle olan kısmına geçiyoruz. Evlilik hazırlığı içinde olan çiftlerimiz birlikte oturacakları evi dizayn ederken neler dikkat etmeleri gerektiği konusunda birkaç öneride bulunmak istiyoruz.

Evinizi Belirleyin.

evlenecek-ciftler-icin-dekorasyon-fikirleri

Öncelikle oturacağınız evi belirleyerek işe başlıyoruz. Önceden oturacağınız evi belirlemek sizlere büyük avantajlar sağlayacaktır. Odalarınızın büyüklüğü ya da küçüklüğüne göre mobilyalar seçmeniz daha kolay olacaktır.

Bütçenizi Belirleyin

yeni-sezon-koltuk-takimi-ornekleri

Eviniz için alacağınız mobilyaların bir listesini hazırlayın. Hazırladığınız liste doğrultusunda bir piyasa araştırması yapın. Mümkün oldukça fazla mobilya mağazaları dolaşarak fiyatlar hakkında bilgi sahibi olun. Edindiğiniz fiyatları karşılaştırarak bütçenize en uygun olan yerden alışverişinizi yapın. Bu konuda küçük bir öneri düğün paketlerini mutlaka inceleyin.

Mobilya Seçimi

evlenecek-ciftler-icin-ev-dekorasyon-onerileri

Evinizde nasıl bir çizginin hakim olacağına eşinizle birlikte karar verin. Modern bir çizgi mi yoksa klasik bir tarz mı. Minimalist çizgileri mi ya da avangard tarzı mı tercih edeceğinizi belirlerseniz mobilya seçimlerini yapmanız daha kolay olur.

Aksesuarlar

cok-sik-dekoratif-aksesuarlar

Mobilyalar için seçiminizi yaptıktan sonra işin büyük bir bölümünü bitirmiş sayılırsınız. Sıra geldi küçük ayrıntılarla yaşam alanlarınızın çizgisini daha da belirgin hale getirmeye. Önce odalarınızın dizaynı en zarif ve şık bir şekilde belirleyecek olan perdelerinizi seçin. Evinizin konseptinin doğrultusunda objeleri ve aksesuarları seçmeye başlayabilirsiniz. Duvarlarınızı daha estetik bir görünüme kavuşturmak adına eşinizle birlikte tablolara göz atabilirsiniz.

Renk Seçimleri

yeni-evlenecek-ciftler-icin-ev-dekorasyon-fikirleri

Yaşam alanınıza hakim olacak renk ya da renkleri seçerken evinizin fiziksel özelliği büyük bir rol aldığını unutmayın. Küçük veya dar mekanları büyük ve geniş göstermek adına mümkün oldukça açık renkler ve canlı tonları tercih edin. Renklerin geçişlerin önemli olduğunu unutmayın. Zıt renklerin birbirleriyle olan ahenginden yararlanarak da görsel bir estetik elde edeceğinizi unutmamanızı öneririz.

 

Yeni Evlenecek Çiftler İçin Dekorasyon Önerileri Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık