DOLAR: 3.87 TL
EURO: 4.51 TL

Yeni Sezon Carden Mobilya Tv Üniteleri

1 yıl önce
7 kez görüntülendi

Yeni Sezon Carden Mobilya Tv Üniteleri

Evinizin dizaynında konforu ve rahatlığı ön planda tutanlardan mısınız ?

Yaşam alanlarınız için seçtiğiniz mobilyaların modern ve şık bir çizgiye hakim olmasını kadar işlevselliğine de önem verenlerden misiniz ?

Evimizin çizgisi için tercih ettiğimiz her mobilya ürünü aynı zamanda bizim kişiliğimizi de yansıtıyor. Kimimiz sade,doğal ve sıcak bir görünüm oluşturmayı tercih ederiz. Kimimiz de yaşam alanlarımızın sıradışı bir dizaynına sahip olmasını birbirinden farklı renklerinin ortama hareket katmasını isteriz.

Mobilya seçiminde tarzınız ve stiliniz ne olursa olsun tüm farklı zevklerin ortak noktada buluştuğu bir yer var. Carden Mobilya. Farklı tarzların ve stillerin ortak noktası olan yaşam alanımızın stiline ruhumuzu en güzel şekilde yansıtmaya yardımcı olacak olan Carden Mobilyanın yaşam ünitelerini sizler için inceledik.

carden-mobilya-tv-unitesi-ornekleri

Pandora Tv Ünitesi

Salonların,oturma odaların hatta son dönemlerde yatak odaların vazgeçilmez mobilya ürünleri arasında tv üniteleri büyük bir yer kaplamaya başladığı görmekteyiz. Hem duvar dekorasyonları için büyük bir avantaj sağlıyor. Odanın konseptine göre tercih edilen duvar tv üniteleri görsellikleriyle de göz dolduruyor.

en-yeni-carden-mobilya-tv-unitesi-gorselleri

Line Tv Ünitesi

Doğal bir görünüme sahip olan mekanlarınıza kapuçino rengi ve krem renkleriyle sıcaklık katacak olan bu model şimdiden odanızın en güzel yerinde yer almak için sizleri büyük bir sabırsızlıkla bekliyor.

en-yeni-carden-mobilya-tv-sehpasi-ornekleri

Line Tv Sehpası

Tv sehpaları yeni görünümleriyle yine küçük bir alana sahip olan oturma odaları için büyük bir kurtarıcı rolünü üstlenmeye devam ediyor. Eğer küçük ya da dar bir oturma odanız ya da salonunuz var ise plazmanızı duvar monte edebilirsiniz. Yerden de tasarruf etmek adına şık ve fonksiyonel özelliklere sahip bir tv sehpası tercih ederek konseptinizi tamamlayabilirsiniz.

yeni-sezon-carden-mobilya-tv-unitesi-ornekleri

Prime Yaşam Ünitesi

Carden mobilya , evlerinin stillerine yepyeni bir soluk kazandırmak isteyenlere birbirinden muhteşem yaşam üniteleriyle sesleniyor. Hem duvarlarınızı yeni bir görünüme kavuşturacak hem de yerden tasarruf etmenizi sağlayacak ergonomik bir görünüme sahip olan Prime yaşam ünitesiyle daha keyifli ortamlarda zaman geçirebilirsiniz.

Farklı stillerin ve zevklerin ortak nokta da buluştuğu ruhunuzun derinliğindeki güzellikleri zarif bir şekilde yansıdığı yeni yeriniz…

Yeni Sezon Carden Mobilya Tv Üniteleri Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık