DOLAR: 3.87 TL
EURO: 4.51 TL

Yeni Sezon Çilek Genç Odaları (Dynamic)

12 ay önce
18 kez görüntülendi

Yeni Sezon Çilek Genç Odaları (Dynamic)

Yeni nesil Çilek mobilya ile büyüyor. İlk başlarda bebek odaları ile evimize giren Çilek şimdilerde çocuk ve genç odalarıyla girmeye başladı. Çocuk ve genç odasında büyük bir başarı yakalan Çilek mobilya şimdilerde yeni mobilya ürünleriyle de başarısını bir kez daha kanıtladı.

Geçenlerde genç odası takımları için ne gibi değişik ürünler var diye bir baktığımızda karşımıza gençlerin büyük beğenisini kazanan hemen hemen her gencin odasında yer edilmeye başlayan Çilek Dynamic genç odası takımı ile karşılaştık.

cilek-genc-odasi-takimlari-2017

Bu genç odasının bu kadar büyük bir ilgi görmesinin sebebi acaba nedir diye öğrenmek için takımı şöyle bir inceleyelim dedik. Öncelikle Çilek mobilyanın kalitesinde olduğu için gençler tarafından tercih edildiğini gördük.

cilek-dynamic-genc-odalari-ve-ornekleri

Sonra sunmuş olduğu fonksiyonel özellikleri sayesinde kendisine olan talebin arttığını fark ettik. Mesela gençlerin ihtiyaçlarının doğrultusunda uygun ölçülerde karyolaların olduğu gördük. Bunun yanı sıra isterse ikinci bir yatağa sahip olmak için alt karyola modülünün karyolaya ilave edebilme imkanı sunulmakta.

Alt karyola modülü sayesinde hem odada yerden tasarruf sağlanıyor. Hem de misafir için rahat bir yatağa sahip oluyorsunuz.

cilek-mobilya-genc-odasi-takimi-ornekleri-dynamic

Odanın dağınıklığını bir anda toplayıp ortadan kaldırmanıza yardımcı olacak sizlere ekstradan depolama alanı sağlayan baza da bu takıma olan talebi artırıyor. Sandık,depolama alanı olarak kullanabileceğiniz bu bazanın içine yer geldiğinde kıyafetlerinizi, yeri geldiğinde yastık,pike ve nevresim takımı gibi ev tekstil ürünlerinizi rahatlıkla yerleştirebilirsiniz.

en-yeni-genc-odasi-takimlari-cilek-dynamic-genc-odasi

Takımı oluşturan üniteler arasında yer alan kıyafet dolabının içi de oldukça kullanışlı olduğunu görmekteyiz. 3 kapılı ve 2 çekmece bölümünden oluşan bu kıyafet dolabının bir tarafı 6 bölüme ayrılmış raflardan oluşmaktadır. Dolabın diğer tarafında yine raflar mevcut olmakla birlikte askılık bölümü de yer almaktadır.

Bu arada askılıklarda led aydınlatma sistemi kullanmıştır. Kapak ve çekmecelerde frenleme sistemi kullanılmıştır. Aynı zamanda dolabı duvar monte edip güvenliği artırmak için duvara sabitleme aparatı da bulunmaktadır.

cilek-mobilya-genc-odasi-takimi-gorselleri

Genç odalarının olmazsa olmazları arasında yer alan çalışma masaları. Bu ünite içinde yer alan çalışma masası fonksiyonel özellikleri yönünden farklı alternatifler sunmaktadır. İhtiyacınızın doğrultusunda çalışma masanızı seçebilirsiniz.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık