DOLAR: 3.87 TL
EURO: 4.51 TL

Yeni Sezon Doğtaş Yemek Odaları ( Dolce Vita)

1 yıl önce
16 kez görüntülendi

Yeni Sezon Doğtaş Yemek Odaları ( Dolce Vita)

Aile bireyleriyle birlikte sıcak ve samimi bir ortamda yemek yemenin tadı bir başka olur. Hele bazen yemek masasının etrafında sevdiğiniz dostlarınız ve arkadaşlarınız var ise sizden keyiflisi yoktur. Tabi böyle bir atmosferi oluşturmak için önce huzur verici bir mekana sonra da bu mekanda bizlere zarafeti ve hüneriyle eşlik edecek yemek odası takımı gerekir.

Şimdi kısa bir süreliğine arkanıza rahatça yaslanmanızı istiyoruz. Bir yandan da sevdiklerinizle birlikte evinizde geçireceğiniz bir akşam yemeği hayal edin. Şimdi bu hayalinizi biraz daha süslemek ve netleştirmesi yardımcı olmak adına bu nokta da hemen devreye giriyoruz.

doğtaş yemek odası takımları ve fiyatları

Doğtaş Dolce Vita Yemek Odası : 16595 TL

Günümüzün modern çizgisini şık bir şekilde tasarımlarına yansıtan mekanlarınızı daha estetik ve zarif bir hale dönüştüren Doğtaş’ın Dolce Vita yemek masasının etrafında sevdiklerinizle birlikte olduğunuzu hayal edin. Ortamda ambiyansı oldukça doğal ve sıcak. Bu doğallığa ve sıcaklığa biraz romantizmde eklendiğini hisseder gibiyiz.

doğtaş dolce vita yemek odası takımı ve fiyatı

Her bir ünitesini ayrı ayrı incelediğimizde usta ellerin masif meşelere dokunuşlarındaki ince işçiliğinin zarifliğinin yansıdığını görmekteyiz. Masanın ayak kısmında masif meşenin ekru rengiyle narin buluşması bir anda o zarif modern kısmı post modern kısma çevirerek daha estetik bir hale getirdiğini görmekteyiz.

yeni sezon doğtaş yemek odası ve fiyatları

Şimdi görsel estetiğinin yanı sıra biraz daha bu takım hangi ünitelerden oluşuyormuş onlara bakalım. Yemek masası, sandalye, vitrin, konsol, sehpa, kitaplık üst ve alt modülden oluştuğunu görmekteyiz. Tam takım olarak alabileceğiniz gibi mekanın fiziksel özelliğine ve ihtiyacınıza göre de istediğiniz parçası alma şansınızın da olduğunu belirtmek isteriz.

Sade bir görünümünün altında modern ve klasik çizginin çok net bir şekilde birleştiği de gözlerden kaçmayan ayrıntılara arasında yer alıyor. Hem sade bir görünüme sahip. Hem de oldukça iddialı bir takımı yaşam alanınızın bir parçası olmasını istemez misiniz ?

Bu arada konuyla ilgi daha fazla bilgi için ve diğer ürünleri görmek için Doğtaş mobilyanın kendi sitesinden ulaşabiliriz. İstediğiniz ürün hakkında daha ayrıntı bilgi sahibi olacağınıza da hatırlatmak isteriz.

Zarif, modern ve daha estetik ortamlar için…

Yeni Sezon Doğtaş Yemek Odaları ( Dolce Vita) Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık