DOLAR: 3.87 TL
EURO: 4.51 TL

Yeni Sezon Empera Halı Desenleri

1 yıl önce
31 kez görüntülendi

Yeni Sezon Empera Halı Desenleri

Sonbahar mevsimin son günleri yaşadığımız bugünlerde halı sektöründe hızlı bir hareketlenmenin olduğunu görmekteyiz. Halı sektöründe yer alan tüm halılar yeni sezon için birbirinden iddialı koleksiyonları piyasa çıkarmaya başladı.

Şimdilerde halı markaları arasında tatlı bir rekabet yaşanırken bizde bur tatlı rekabet payımıza düşeni siz sevgili takipçilerimizle paylaşmaya devam ediyoruz. Bugün sizler için belki adını ilk defa duyacağınız televizyon reklamlarında yeni yeni görmeye başladığınız aslında 1984 yılından beri bu sektörde var olan 2017 Empera Halı Koleksiyonu sizlerle paylaşacağız.

yeni-sezon-empera-hali-ornekleri

Gaziantep’ten dünyaya yayılan bir başarı hikayesi olan Empera Halı en köklü makine halı üreticisinde ilk sırada yer almaktadır. Ayrıca halı üretiminde ikinci, ihracatta ise ilk sırada yer almaktır. Şöyle başarı hikayesini göz önüne aldığımızda fazla da reklama gerek yok diye düşünüyoruz.

empera-hali-koleksiyonu-2017

Güçlü,yenilikçi,değişime ve değiştirmeye açık olan tasarımcı ekibi sayesinde halılara farklı bir bakış açısı ve farklı bir yorum katıyor. Aynı zamanda kalitesini ön planda tutarak uzun yıllar rahatlıkla kullanabileceğimiz hem modern hem de klasik tarzlara hitap eden halılara koleksiyonlarında yer vermektedir.

en-yeni-oval-hali-ornekleri-ve-empera-hali-galeria-serisi

Piyasaya yeni çıkarmış olduğu halı modellerine ve desenlerine göz attığımızda son dönemlerde büyük bir çıkış yakalayan patchwork,oval ve yuvarlak halılarında bu koleksiyonda yer aldığını görmekteyiz.

Galeria koleksiyonunda yer verdiği modellerle salonlarımızı elegan bir görünüme çevirirken, Lavinia serisiyle oturma odalarını elit bir görünüme kavuşturuyor.

Tek bir renkten yola çıkarak farklı tonlarını ele aldığı Taboo serisiyle modern klasik tarza seslenirken, Whisper koleksiyonuyla ortama hareket katacak desenlere yer vermiş.

Halıların vazgeçilmez desenlerinden olan ortama bahar esintileri yansıtan çiçek desenleri Rosalin serisi ile hayat bulurken, gökkuşağın renklerini Quantum serisinde bir araya getirmiş.

Beyazın zarifliğini yaşam alanlarınıza yansıtmak için beğeninize farklı desenleri beyaz renk ve tonlarıyla buluşturarak Savoy serisiyle sunuyor.

Bazen birbirleriyle ahenk içinde olan bazen de birbirleriyle zıt olan renkleri bir araya getirerek işe biraz da görsel estetik katarak tarzınızla fark yaratmanıza yardımcı olacak olan Whisper serisini de unutmamak gerekir.

Şimdi bu güzellikleri birde görsel olarak görmeye ne dersiniz ?

EMPERA HALI ÖRNEKLERİ VE GÖRSELLERİ

Yeni Sezon Empera Halı Desenleri Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık