DOLAR: 3.87 TL
EURO: 4.51 TL

Yeni Sezon Enza Home Tv Ünitesi Örnekleri ve Fiyatları

1 yıl önce
21 kez görüntülendi

Yeni Sezon Enza Home Tv Ünitesi Örnekleri ve Fiyatları

Şimdiye kadar yaşam alanlarınız için tercih ettiğiniz tv ünitelerinden sıkılmaya mı başladınız ?

Şöyle oturma odalarınızın ya da salonlarınızın ambiyansını değiştirecek aynı zamanda modern çizginizi yukarıya taşıyacak yeni ve farklı bir tv ünitesi arayışı içinde misiniz ?

Bu ve buna benzer özelliklerin yanı sıra bir de almayı düşündüğünüz ürün fiyat olarak da bütçenize hitap etmesini mi istiyoruz?

Aradığınızın tamda böyle özelliklere sahip bir tv ünitesiyse sizleri kısa bir süreliğine Enza Home’un ürün gamında yer alan yeni sezon tv ünitelerine bakmaya davet ediyoruz. Şimdi mağazaya kadar kim yorulacak diye düşünüyorsanız, büyük bir fırsatın şuan için ayağınıza kadar geldiğini söyleyebiliriz. 🙂

enza home tv ünite görselleri

Santiago : 3.329,91 TL Simgesi

Modern ürün çizgisine yepyeni bir yorum katan muhteşem bir dizayn. Fonksiyonel özellikleri sayesinde iki yönlü kullanabilir yapısı özelliği sayesinde açık ve kapalı bir şekilde kullanabilir, yaşam alanlarınıza farklı bir yorum katabilirsiniz.

Fonksiyonel özellikleri yanı sıra tercih edilen renkler ve özel bir dizayn olan kulplar da ürünün görselliğini öne çıkartan ayrıntılar arasında yer almaktadır.

yeni sezon enza home tv ünitesi fiyatları

Elizabeth

Klasik çizginden hoşlanalar için şahane bir tasarım. Enza Home özel bir renk olan toz pembe rengiyle yaşam alanlarınıza asaleti ve zarafeti taşıyor. Bu ürüne farklı bir hava katan ayrıntı olarak ürünün üst tabakasında yer alan meşe renk ve toz pembe rengin ahengine dikkatlerinizi çekmek isteriz.

modern enza home tv ünitesi resimleri

Palma : 2.278,25 TL Simgesi

Sıradan alışılagelmiş tv ünitelerinden sıkılanlar için farklı bir yorum ve görsellik arayanlar yaşam alanlarına yeni bir enerji katmayı planlayanlar Palma’yı çok sevecekler.

Fuşya, beyaz ve kül grisi rengin muhteşem kombinasyon uyumunu led aydınlatmalı açık bölümlerle birleştiren oturma odalarına ya da tercihinize göre salonlarınıza yeni bir enerji ve şık bir görünüm kazandırıyor.

en yeni enza home tv ünitesi örnekleri

Infinity

Tv ünitelerinde şıklığı ve zarafeti yeniden yorumluyoruz. Sade bir görünümü altında beyaz rengin parlaklığını bronz rose rengi ile kombinleyip yaşam alanlarınız için şıklığın sınırlarını yeniden çiziyoruz.

Tabi bunlar ürün grubun içinde yer alan başlıca ürünler. Diğer ürünleri sizler için beğenerek seçip hazırlamış olduğumuz galeriden görebilirsiniz.

ENZA HOME TV ÜNİTELERİ VE FİYATLARI

Yeni Sezon Enza Home Tv Ünitesi Örnekleri ve Fiyatları Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık