DOLAR: 3.86 TL
EURO: 4.48 TL

Yeni Sezon İder Mobilya Tv Üniteleri ve Fiyatları

1 yıl önce
17 kez görüntülendi

Yeni Sezon İder Mobilya Tv Üniteleri ve Fiyatları

Bugünler yeni bir tv ünitesi alma gibi bir düşünceniz var ise İder Mobilyanın yeni sezon ürünleri arasında yer alan tv ünitelerine göz atmanızı öneririz. Tarzınızla fark yaratabileceğiniz modern tarzda dizayn edilmiş tv ünitelerini uygun fiyatlarda burada bulabilirsiniz.

2017-tv-duvar-uniteleri-ile-ider-mobilya-demre-tv-unitesi

Demre Tv Ünitesi : TL Simgesi 1.425

Yaşam alanlarında stilinizi modern dizaynda yansıtmanıza yardımcı olacak İder Mobilya Tv Üniteleri uygun fiyatlarıyla da her bütçeye hitap ediyor.

ider-mobilya-kardia-tv-unitesi-ve-ider-mobilya-tv-unitesi-fiyatlari

Kardia Tv Ünitesi : TL Simgesi 1.990

Tv keyfinize keyif katacak olan tv ünitelerinin dizaynında yer alan detaylar oturma odanıza ve salonunuza ince bir zarafet katarak odalarınızın detaylarını ön plana çıkartıyor.

ider-mobilya-tv-unitesi-cesitleri

Apollon Tv Ünitesi : TL Simgesi 1.600

Modern ve sade bir çizgiye hakim olan İder tv üniteleri farklı stilleriyle her zevke ve tarza hitap ediyor. Görselliği kadar fonksiyonel özellikleriyle de göz dolduruyor.

ider-mobilya-tv-unitesi-onerileri

Ihlara Tv Ünitesi : TL Simgesi 2.225

Oturma odanızda ve ya salonunuzda tercih edeceğiniz tv ünitelerinin fonksiyonel özellikleri arasında ; Blu-Ray ya da DVD arşivinizi bırakabilirsiniz. Aynı zamanda kitaplık olarak kullanabileceğiniz üniteler de mevcuttur.

ider-tv-unitesi-fiyatlari

Lidya Tv Ünitesi : TL Simgesi 660

Odanızın büyüklüğünü göz önünde bulundurarak tercihinizi tv sehpası ve duvar raflarından yana kullanabilirsiniz. Eğer odanız küçük ise; hem yerden tasarruf sağlamak adına hem de duvarlarınızı dekorasyonunuzun bir parçası haline getirmek için Lidya tv ünitesini tercih edebilirsiniz.

ider-tv-unitesi-gorselleri

Truva Tv Ünitesi : TL Simgesi 1.980

Ortamda doğal ve samimi bir ambiyans oluşturmak adına tercihinizi isterseniz Truva ‘dan yana yapabilirsiniz. DVD’lerinizi, kitaplarınızın tozlanmaması için kapaklı bölümlere yerleştirebilirsiniz. Tv ünitesinin üst kısmına isterseniz ortama renk ve hareket katacak biblolar yerleştirebilirsiniz. İsterseniz de çok şık bir çerçeve yerleştirebilirsiniz.

modern-tv-unitesi-ornekleri-ider-mobilya-flora-tv-unitesi

Flora Tv Ünitesi : TL Simgesi 1.350

En çok tercih edilen konseptler arasında tv sehpası ve dekoratif duvar raflarından oluşan modeller yer alıyor. İster bu ikiliyi birlikte kullanarak odanızda kullanım hareketliği oluşturabilirsiniz. İsterseniz de sade bir görünüm oluşturmak üzere tv sehpasını tek tercih edebilirsiniz. Tamamen odanızın şekline ve sizin kullanım tercihinize kalmış.

yeni-sezon-ider-mobilya-tv-uniteleri-ve-fiyatlari

Kronos Naturel Tv Ünitesi : TL Simgesi 1.320

İder mobilya dan her mekana uygun ürünler gelmeye devam ediyor.Büyük ve geniş bir odaya sahipseniz yukarıdaki paylaşımımızda gördüğünüz üzere bir model tercih edebilirsiniz.

Yeni Sezon İder Mobilya Tv Üniteleri ve Fiyatları Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık