DOLAR: 3.87 TL
EURO: 4.51 TL

Yeni Sezon İstikbal Koltuk Takımları (Karat)

1 yıl önce
48 kez görüntülendi

Yeni Sezon İstikbal Koltuk Takımları (Karat)

Bugünkü durağımız mobilya sektörünün önde gelen markalarından biri olan İstikbal’deyiz. Evimize konforu ve rahatlığı sağlayacak olan renkleriyle ortama sıcaklık katıp, desenleriyle de yeni bir hareketlik getirecek olan yeni sezon koltuk takımlarına göz atacağız.

İstikbal her sezon olduğu gibi bu sezonda hem her bütçeye hitap eden hem de her zevke ve tarza hitap eden oturma grubu ürün gamına birbirinden şahane koltuk takımlarını ekleyerek sevgili müşterilerinin beğenisine sunuyor. Bizde hemen vakit kaybetmeden sizler için birbirinden şahane modern çizgi en güzel şekilde yansıtan yaşam alanlarınızı yeni bir görünüme kavuşturacak olan ürünleri incelemeye başladık.

istikbal koltuk takımları ve fiyatları 2017

Karat Deluxe Takımı: 7.796,40

Başta da belirtiğimiz gibi farklı zevklere ve tarzlara hitap eden birbirinden farklı takımlar bulunmaktadır. Biz sizler için bugün yaşam alanlarının dizaynında avangard tarzını yansıtan ya da avangard tarzını yansıtmayı düşünenler için Karat koltuk takımı modelini seçtik.

en güzel istikbal karat koltuk takımı örnekleri

Karat Koltuk Takımı : 7.397,40

Bu ürün bir adet 3’lü, bir adet 2’li koltuk ve 2 adet berjerden oluşmaktadır. Bu ürüne yönelik alternatif olarak sandalye, orta ve yan sehpa seçeneklerin dahil edildiğini görmekteyiz. Renk konusunda iki farklı alternatifin olduğunu görmekteyiz. Biri ortama huzuru ve sakinliği yansıtacak olan aynı zamanda mekana farklı bir derinlik hissi uyandıracak olan mavi ve krem rengi.

Diğeri ise soft renk olarak tanımlayabileceğimiz odalarda daha modern sportif bir çizgi yansıtacak olan gülkurusu rengi tercih edilmiş.

en yeni istikbal karat koltuk takımı görselleri

Oturma odanızın ya da salonunuzun fiziksel özelliğini göz önünde bulundurarak aynı zamanda nasıl bir konsept oluşturacağınızı göz önünde tutarak bu yönde seçiminiz yapabilirsiniz.

istikbal koltuk takımı örnekleri

Koltuk takımının görselliğini ön plana çıkartan ayrıntılara baktığımızda ise şu noktalar dikkatimizi çekiyor. Son dönemlerde yıldızı yeniden parlayan kapitoneli işlemelerin bu üründe de şık bir şekilde işlendiğini görmekteyiz.

istikbal koltuk takımı görselleri

Aynı zamanda kapitoneli işlemeye farklı bir şıklık ve zarafet katan ayrıntılar arasında ise sırt kısmında yer alan düğme ve çektirme uygulamalarının farklı bir ayrıcalık ve görsel estetik kattığını görmekteyiz.

Diğer bir ayrıntı ise; kol ve ayak kısmında yer alan küçük ayrıntılar detaylandırılmış olan süslemelerdir.

Aramalar:

  • istikbal koltuk takımları
  • istikbal yeni sezon koltuk takımları
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık