DOLAR: 3.87 TL
EURO: 4.51 TL

Yeni Sezon Jotun Boya Renk Trendleri

1 yıl önce
16 kez görüntülendi

Yeni Sezon Jotun Boya Renk Trendleri

Sonbahara yaklaştığımız bugünlerde evlerin gündeminde boya konusu ilk sıralarda yer alamaya başladı. Yaşam alanımız olan evlerimiz ve işyerlerimizin iç cephelerinde küçük bir değişiklik yapıp yeni bir görünüme kavuşturmanın zamanı geldi. Öyle bir renk seçmeliyiz ki, hem duvarlarımız görsel bir estetiğe kavuşmalı, hem de mekanda görsel bir bütünlük sağlamalı.

Yaşam alanlarımızın ambiyansını değiştirecek aynı zamanda ortamın enerjisini artıracak olan duvar boyası seçerken bazı kriterleri göz önünde bulundurmak gerek. Öncelikle bildiğimiz markaların yeni sezon renk kartelasına göz atarız. Aralarından evimizin ambiyansına uygun renkler arasından seçim yapmaya başlarız.

Sevgili arkadaşlar hazır söz konusu boya markalarından açılmışken bu konuda sizlere küçük bir öneride bulunmak istiyoruz. Son dönemlerde yaşam alanlarının hem iç, hem de dış cephesinde en çok tercih edilen markalara arasında Jotun Boya olduğunu sizlerle paylaşmak isteriz. Jotun Boya 1926 yılında Novreç’te kurulmuş dünyanın en büyük boya markalarından biridir.

Yaşam alanlarında farklarıyla tarz yaratmayı sevenler aynı zamanda ince ve zarif bir zevke sahip olanlar evlerinin, işyerlerinin ve ofislerinin iç ve dış cephelerini yeni bir görünüme kavuşturmak için tercihlerini Jotun Boya renk kartelası arasında yapıyorlar. Farklı renk ve tonlarını renk skalasında bulundurarak yaşam alanlarını farklı ve yepyeni bir görünüme kavuşturuyor. Dokunduğu her duvara farklı bir dokuya ve estetiğe kavuşturarak mekanları elit bir görünüme kavuşturuyor.

Peki,”evimizin duvarlarını hangi renk ya da renklerle buluşturmalıyız” diye aklınızdan geçirdiğinizi hissediyoruz. Hemen yeni trend duvar boyası renklerini sizlerle paylaşalım.

yeni sezon jotun boya iç cephe renk kartelası

Bu sezon nötr renklerin trend olduğu söyleyebiliriz. Evlerinin dizaynında vintage tarzı oluşturmak isteyenler tercihlerini gri renginden yana yaptığını görüyoruz.

jotun boya iç cephe renk kataloğu 2016-2017

Salonunuzda, oturma odanızda ve yatak odanızda doğal ve sıcak bir ambiyans oluşturmak isterseniz tercihinizi pastel renklerden yana yapabilirsiniz. Aynı zamanda bebek odası içinde pastel renkleri oldukça uygundur. Bebeğinizin huzurlu ve mutlu bir ortamda büyümesi için tercih edebilirsiniz.

jotun boya dış cephe renk kartelası

Evlerimizin antrelerini de es geçmemek gerek. Evimizin konsepti hakkında aynı zamanda bizim zevkimiz ve tarzımızla ilgi ipuçlarını bu alanlar gösterir. Mümkün oldukça sade aynı zamanda zarif bir görünümde olmalı.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık