DOLAR: 3.86 TL
EURO: 4.48 TL

Yeni Sezon Mondi Köşe Takımları ( New Minas )

1 yıl önce
16 kez görüntülendi

Yeni Sezon Mondi Köşe Takımları ( New Minas )

Yaşam alanların vazgeçilmez oturma grupları arasında yer alan tüm zarafeti ve güzelliği ile mekanımızın en güzel köşesinde yer alamaya devam eden birbirinden konforlu ve rahat köşe takımlarına göz atmaya devam ediyoruz.

Sevgili arkadaşlar, bugünkü durağımız mobilya sektörü yelpazesi içinde yer alan son dönemlerde yaptığı kampanyalarla başta evlenecek olan çiftlerimizin ve mobilyaları yenilemeyi düşünenlerin uğradığı yerlerden biri olan Mondi’deyiz.

yeni sezon mondi köşe takımları ve fiyatları

3.048,00

Eviniz için yeni bir oturma grubu ya da köşe takımı almayı düşündüğünüzde nelere dikkat edersiniz ?

Kalite

Uygun Fiyat

Konfor ve rahatlık

Fonksiyonel özellikler

Bunların yanı sıra zevkinize hitap edecek mekanın konseptinin ruhunu taşıyacak bir güzellik ve buna benzer birçok özelliklere dikkat ettiğinizi düşünüyoruz.

İşte aradığınız tüm bu özellikler ve daha fazlasını bulabileceğiniz evinizin ambiyansını oldukça değiştirecek olan New Minas köşe takımına sizler için inceledik.

en yeni mondi new minas köşe koltuk takımları

Zarif çizgilerle dizayn edilmiş olan bu takım bulunduğu ortama farklı bir güzellik katıyor. Kumaşında tercih ettiği toz pembe rengi ile mekana fresh bir ambiyans oluşturuyor. Berjerde tercih ettiği çiçek desenli kumaşıyla da farklı bir hareketlik oluşturduğu da gözlerden kaçmıyor. Böyle bir güzelliği tercihinize göre oturma odalarınızda kullanarak oda da samimi ve sıcak bir ambiyans oluşturabilirsiniz.

mondi new minas köşe takımı fiyatı

Ya da tercihinize göre salonunuzda modern bir çizgi oluşturmak isterseniz takımla aynı renkte olan berjeri tercih edebilirsiniz. Bu sayede salonunuzun atmosferinde bir bütünlükte sağlamış olursunuz.

en güzel mondi new minas köşe takımı örnekleri

Görsel açıdan oldukça zarif bir görünüme sahip olduğunu görmekteyiz. Şimdi görselliğin yanı sıra fonksiyonel özelliklerine de göz atalım. Koltuklarınızı istediğiniz zaman sadık niyetine kullanabilirsiniz. Koltuklarınızı yerinden fazla oynatmadan küçük bir dokunuşla kaldırabilir, bu alanlara bazı eşyalarınızı yerleştirebilirsiniz. Mesela misafirleriniz için kullanacağınız yastık, yorgan, çarşaf ve pike gibi ev tekstil ürünlerinizi bu alana bırakabilirsiniz. Bu sayede ekstradan şık bir depolama alanı oluşturmuş olursunuz.

en yeni mondi new minas köşe takımları

Diyelim ki, yatılı olarak misafiriniz geliyor ve siz misafirinizi nerede yatıracağınızı mı düşünüyorsunuz. Hemen oturma odanızda ya da salonunuzda yer alan koltuğunuza küçük bir dokunuş yaparak yatak haline getiriyorsunuz. Misafiriniz için oldukça rahat ve konforlu bir yatak ayarlamış oluyorsunuz.

 

Aramalar:

  • mondi köşe takımları
  • new minas köşe takımı

Yeni Sezon Mondi Köşe Takımları ( New Minas ) Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık