DOLAR: 3.87 TL
EURO: 4.51 TL

Yeni Sezon Royal Halı Koleksiyonu ve Örnekleri

1 yıl önce
8 kez görüntülendi

Yeni Sezon Royal Halı Koleksiyonu ve Örnekleri

Sonbaharı yaşamaya başladığımız bugünlerde ev tekstil ürünlerinde hızlı bir çalışma temposunun olduğunu görmekteyiz. Bu sezon yaşam alanlarımızın zeminlerine sereceğimiz birbirinden şahane halı koleksiyonları yavaş yavaş piyasada boya göstermeye başladı. Bizlerde hiç vakit kaybetmeden evlerinizde kullanabileceğiniz birbirinden farklı halı markalarının yeni koleksiyonlarına göz atmaya başladık.

İlk olarak sizler için hayallerinizi gerçeğe çevirecek güzellikte olan rengiyle deseniyle yaşam alanlarınızın konseptine uyum sağlayıp odalarınıza sıcaklık katacak olan Royal Halının ürün yelpazesinde yer alan halılara göz attık.

en güzel royal halı resimleri

Royal Halı Bermuda Serisi

Evinizin dizaynı modern bir çizgiye sahipse sizlere Royal halı koleksiyonu içerisinde yer alan Bermuda Serisi öneririz. Modern çizgilerin hakim olduğu bu seride tercih edilen renklerin sıcaklığı ise odanızın ambiyansına bir taraftan doğal bir sıcaklık bir taraftan da pozitif bir enerji katıyor.

yeni sezon royal halı örnekleri

Akdeniz Koleksiyonu

Akdeniz’in yaz sıcaklığını kış boyu evinizde yaşayabileceğiniz şahane bir seri daha. Akdeniz koleksiyon içinde yer alan halılar yaşam alanlarınıza baharın freshliğini ve sıcaklığını yansıtıyor. Oturma odanızın, salonunuzun ve yatak odanızın dizaynına göre renk seçimi yaparak bu ambiyansı en güzel şekilde yaşam alanlarınıza yansıtabilirsiniz.

en yeni royal halı koleksiyonu

Anadolu

Evinizin ambiyansında Anadolu esintilerine yer vermeye ne dersiniz ? Anadolu’nun otantik yapısını günümüzün modern çizgileri ve desenleriyle birleştiği evimizin zeminde şahane bir görünüme kavuşturacak olan şahane halılar. Sizlerde evinizin dizaynında bir nostaljik biraz otantik bir esinti oluşturmak aynı zamanda modern bir çizgi yakalamak için tercih edebilirsiniz.

Göz estetiğine hitap ettiği kadar zeminlerimizi desenleri ve renkleriyle ısıttığı kadar diğer özellikleriyle de tercih sebebimiz olduğunu söyleyebiliriz. Şöyle hemen diğer özelliklerine de kısaca bir değinelim.

2 yıl garantili bir halıya sahip olduğunuzu söylesem, bunun yanı sıra aynı zamanda garantinin yanı sıra 1 yılda sigortalı olduğunu söylesem tercihinizi bu yönde yapmanız için birkaç adım atmanıza vesile olmuş oluruz sanırım.

Aynı zamanda temizlik konusunda kolaylık sağladığını da belirtmek isteriz. Bu noktada unutmamanız gereken hususlardan biri şu ; halılarınızın ilk günkü gibi renklerinin ve desenlerinin canlı kalmasını istiyorsanız satın aldığınız yerden ayrıntılı bilgi alabilir bu doğrultuda temizliğinizi yapabilirsiniz.

Yeni Sezon Royal Halı Koleksiyonu ve Örnekleri Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık