DOLAR: 3.87 TL
EURO: 4.51 TL

Yeni Trend Giyinme Odası Dekorasyonu

1 yıl önce
25 kez görüntülendi

Yeni Trend Giyinme Odası Dekorasyonu

Evinizde fazladan bir oda var ve siz burayı en güzel şekilde değerlendirmeyi düşünüyorsunuz. Ama bir türlü nasıl değerlendireceğiniz konusunda bir türlü karar veremiyorsunuz. Gelin biz bu odayı, kıyafetlerimizi, ayakkabılarımızı, takı ve aksesuarlarımızı  düzenli bir şekilde yerleştirebileceğimiz oldukça kullanışlı bir hale getireceğimiz giyinme odası olarak değerlendirelim.

giyinme odası dekorasyon fikirleri

Şimdi ilk etapta tam olarak nasıl bir dizayn istediğimize karar vererek işe başlıyoruz. Böyle bir düzenleme yapmalısınız ki hem mekan göz estetiğine hitap etmeli, hem de aradığınız her şey gözünüzün önünde elinizin altında olmalı. Bunu yaparken de öncelikle nasıl bir stilimizin olduğunu, ne kadar ayakkabı, çanta, takı ve aksesuarlara sahip olduğumuzu da belirlememizde fayda var. Bu bilgiler bize ne kadar raflara ve askılıklara ihtiyacımızın olduğunu belirlemeye yardımcı olacaktır.

giyinme odası dekorasyon önerileri

Diyelim ki işi gereği sürekli takım elbise giyiyorsunuz ve kıyafetlerinizi çoğunluğunu takımlardan oluşuyor. Bu durumda mümkün oldukça askılıklara ağırlık vermeniz sizin için iyi olacaktır. Bunun yanı sıra kravatlarınız için kravatlık aksesuarları ayrıca kemerleriniz, kol düğmeleriniz ve saatleriniz içinde kare şekilde bölünmüş çekmecelere yer vermeniz gerekir.

giyinme odası dekorasyon görselleri

Sevgili bayanların, çantalara ve ayakkabılara olan düşkünlükleri göz önünde bulundurmakta gerekir. Aynı zamanda takı ve aksesuarlara da ayrı bir önem verdiklerini biliriz. Bu özellikleri göz önünde bulundurduğumuzda devreye fonksiyonel özelliklere sahip çekmeceler ve ayakkabılıklar giriyor. Takıları özelliklerine göre bir arada bulunmasına yardımcı olmak için çekmece içinde bölümlere ayrılmış raflar yerleştirebilirsiniz. Çekmece içindeki farlara aynı zamanda fularlarınızı ve güneş gözlüklerinizi de yerleştirebilirsiniz. Bu ayarlamalar sizlere ergonomik bir kullanım kazandıracaktır.

giyinme odası dekorasyon resimleri

Bunun dışında diğer ayarlamamız gereken ayrıntılar arasında ışıklandırma konusu yer alıyor. Işıklandırma konusunda da iki öneriyi göz önünde bulundurmakta fayda var. İlk olarak tavan için led ışıklandırma ya da spot aydınlatmadan yararlanabilirsiniz. İkincisi ise askılıklarda ışıklandırma yöntemi kullanabilirsiniz.

İşinizi biraz daha kolaylaştırma adına eğer mekanınızda da yer varsa makyaj masanızı ve şık bir puf yerleştirerek hem mekanın görselliğini artırmış olursunuz, hem de makyaj olayınızda da ortandan çıkarmış olursunuz. Son bir dokunuş olarak da boy aynasına da yer vermeyi unutmayın.

YENİ TREND GİYİNME ODASI DEKORASYON ÖRNEKLERİ

Yeni Trend Giyinme Odası Dekorasyonu Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık