DOLAR: 3.87 TL
EURO: 4.51 TL

Yeni Trend Tv Arkası 3d Duvar Panelleri

1 yıl önce
15 kez görüntülendi

Yeni Trend Tv Arkası 3d Duvar Panelleri

Zaman zaman yaşam alanlarımızın dizaynında küçük değişiklikler yapıp ortamın ambiyansını değiştirmek isteriz. Biliriz ki her bir değişim mekanımızın hem görünümü yeniler, hem de mekanın enerjisini artırır. Gelin bugün bize de evimizde küçük bir değişlik yaparak havasını değiştirelim.

”Peki ; işe nereden başlayacağız ?” diye küçük bir soru aklınızda belirlendiğini görür gibiyiz. Hemen bu sorunun yanıtı verip, ayrıntıları sizlerle paylaşıyoruz.

Şöyle bir düşündüğümüzde hem anında geri dönüşüm alabileceğimiz hem de büyük bir etki oluşturacak alan olarak duvarlarımız göze çarpıyor. Özellikle de plazmaların ve LCD’lerin olduğu duvarları ele alabiliriz.tv arkası duvar kağıdı görselleri

Biliyorsunuz plazmalar evlerimizde yer almaya başladığından beri odalarımıza farklı görünümlerde katmaya başladı. Bazen monte edildiği duvara farklı bir görünüm kazandırmak için arkasına birbirinden farklı forumlara sahip duvar kağıtlarını aldı. Bazen zarif bir tv ünitesine konularak mekanların havasını değiştir. Bazen de küçük mekanlarda yerden tasarruf etmek için tv nişleri yaşam alanlarımıza merhaba demeye başladı.

tv arkası duvar panel örnekleri

Tabi gün geçtikçe oturma odalarımızın, salonlarımızın hatta duruma göre yatak odalarımızın ambiyansı değiştirecek daha şık ve zarif bir görünüme kavuşturacak olan aynı zamanda LCD tvleri yerleştirebileceğimiz dekoratif paneller de evlerimize konuk olmaya başladı.

Bildiğiniz gibi dekoratif panel ; ince bir duvar görünümde olup istediğimiz ebatlarda özel olarak kestirebileceğimiz ince bir duvardır. Isı ve ses yanıltımı özelliği yanı sıra estetik görünümüyle de bulunduğu yerin ambiyansını değiştirerek elegan bir görünüme kavuşmasında etkili bir rol oynadığını görmekteyiz.

Peki ; böylesine büyük bir etki oluşturacak olan ürünü seçerken neye dikkat etmeliyiz. Diye düşündüğümüzde de şu özellikleri göz önünde bulundurmakta fayda var.

Her şeyden önce kaliteli bir ürün olması önemlidir. Sonra kullanacağımız alanın konseptini göz önünde bulundurarak mekanın ruhunu yansıtacak tv seyrederken hem dikkatimizi dağıtmayacak hem de göz estetiğimize hitap edecek görsel estetiğiyle de fark yaratacak özelliklerde olmasına dikkat etmenizi öneririz.

Diyelim ki modern çizgilerle dizayn edilmiş sade bir görünüme sahip bir oturma odanız var. Oturma odanızın ambiyansına birazcık sıcaklık birazda hareket katmak istiyorsanız tercihiniz renkli ve desenli panellerden yana kullanabilirsiniz.

TV ARKASI DUVAR PANELLERİ VE ÖRNEKLERİ

 

Aramalar:

  • tv arkası icin 2017 yeni paneller

Yeni Trend Tv Arkası 3d Duvar Panelleri Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık