DOLAR: 3.87 TL
EURO: 4.51 TL

Yeni Yılla Birlikte Yaşam Alanlarınızı Yenileyin !

11 ay önce
8 kez görüntülendi

Yeni Yılla Birlikte Yaşam Alanlarınızı Yenileyin !

Yeni bir yılla yepyeni bir dekorasyonla merhaba demeye ne dersiniz ? Uzun süredir aklınızda evinizin dizaynında yenilik yapma gibi bir düşünceniz var ise bu düşüncenizi bugünlerde gereğe çevirebilirsiniz.

Henüz işe nereden ve nasıl başlayacağınıza karar veremediyseniz değişime duvarlardan başlamanızı öneririz.  Yeni bir dokunuş, yeni bir başlangıç için duvarlarınızı duvar kağıtlarıyla yenileyebilirsiniz.

Aklınızda belli bir duvar kağıdı stili,deseni ve rengi yok ise bu konuda sizlere ilham verecek olan geniş ürün yelpazesine sahip duvar kağıdı sektörünün öncülerinden olan HannaHome markasının ürünlerine bakmanızı öneririz.

2017 HannaHome duvar kağıdı tasarımları arasında zevkinize ve tarzınıza hitap edecek binlerce ürün bir arada bulacağınızdan emin olabilirsiniz. Geniş ürün yelpazesine baktığımızda dünyanın önde gelen bir çok markanın yer aldığını görmekteyiz. Sırpı – Rasch- Design ID ve Rasch Textil bunlardan sadece birkaçı.

İster modern çizgiyi benimseyin, isterseniz klasik çizgiyi benimseyin ya da bunların dışında retro ya da daha farklı bir tarzı. Her tarza hitap edecek evinizin duvarlarına sihirli bir dokunuş yapıp görsel bir sanat eserine çevirecek olan duvar kağıtlarını tek bir adreste bulabilirsiniz. Evinizin tarzı yansıtacak en iyi duvar kağıtlarını görmek için BURAYI tıklayabilirsiniz.

Yeni Yılla Birlikte Yaşam Alanlarınızı Yenileyin ! Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık