DOLAR: 3.87 TL
EURO: 4.51 TL

Zarif Klasik Koltuk Takımlarını Görmelisiniz!

1 yıl önce
8 kez görüntülendi

Zarif Klasik Koltuk Takımlarını Görmelisiniz!

Yaşam alanlarımızın bir parçası olan tüm aile bireylerin bir arada olduğu bazı zamanlarda sevgili misafirlerimizi ağırladığımız oturma odalarımız ve salonlarımız için bugün oturma gruplarına bakacağız.

Salon ve oturma odasında konforu rahatı sağlayacak olan oturma grupları arasında genelde koltuk takımlarına büyük bir ilgi vardır. Şöyle bir baktığımızda geniş bir ürün yelpazesine sahip olması sayesinde dönem dönem farklı versiyonların trend olduğu görüyoruz.

modern koltuk takımı fotoğrafları

Kimi zaman evimizde sade bir görünüme sahip oldukça modern çizgilerle dizayn edilmiş takımların hakim olduğunu görüyoruz. Kimi zamanda lüks ve zengin bir görünüm elde etmek adına tercihimizi zarif çizgilerin hakim olduğu klasik tarzın hakim olduğunu görmekteyiz.

Hemen bu noktada sırası gelmişken bir izlenimizi de sizlerle paylaşmak istiyoruz. Her ne kadar dönem dönem farklı dizaynlar sahip koltuk takımları piyasa da yer alıp yaşam alanlarımıza modern bir çizgi yansıtsa bile hiç bir zaman klasik çizginin popülerliğinin kaybetmediğini görmekteyiz.

modern koltuk takımı fotoları

Mobilya tasarımcıları da bu noktayı iyi gözlemlemiş olup ürün gamlarında her zaman için bu tür ürünlere yer vermiştir. Özellikle bu dönemlerde neo-klasik tarzın hakim olduğunu söyleyebiliriz.

Mobilya piyasasına şöyle bir göz attığımızda her zevke ve tarza hitap eden yerleştiği her mekana zarif dokunuşlar yapacak olan klasik koltuk takımlarının hakim olduğunu görmekteyiz. Farklı renklerle farklı çizgilerin bir araya geldiği önce göz estetiğimize hitap ederek dikkatleri üzerinde topluyor. Sonra ikinci adım olarak bakışları üzerinde toplayıp kendisine adım adım yaklaştırıyor.

çok şık klasik koltuk takımı resimleri

Yaklaştığımız her adımda gizli güzelliklerini biraz daha gün yüzüne çıkartarak inceden ince şöyle bir mesaj veriyor . ” Zarif bir duruşa sahip olan bu takımı yaşam alanının salonuna ya da oturma odasına yerleştirmeye ne dersin? 😉 Yerleştiğim alan konforumuzun ve rahatlığımızın yanı sıra yaşam alanlarınıza zarafetimizi sergileyerek mekanında zengin bir ambiyans oluşturmanıza yardımcı oluruz”

Sevgili arkadaşlar bizce bu mesajı değerlendirmeye almak gerek. 🙂 Mekanlarınıza yeni bir enerji katacak aynı zamanda yeni bir hareketlik kazandıracak olan farkınızla tarz oluşturacak olan sizler için beğenerek seçmiş olduğumuz yeni takımlar gelin birlikte göz atmaya başlayalım.

 KLASİK KOLTUK TAKIMLARI VE ÖRNEKLERİ

 

Zarif Klasik Koltuk Takımlarını Görmelisiniz! Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık