DOLAR: 3.87 TL
EURO: 4.51 TL

Zebra Perde Modelleri 2017

7 ay önce
13 kez görüntülendi

Zebra Perde Modelleri 2017

Gün geçtikçe dekorasyon alanında birbirinden farklı fikirler karşımıza çıkıyor. Şimdilerde perde alanında yeni moda zebra perdeler. Evimizde Afrika esintisini zarif bir şekilde yansıtan zebra perde modelleri gün geçtikçe kullanımı yaygınlaşmaya başladı. Bu esintiyi yaşam alanlarınızın dizaynına yansıtmak istiyorsanız bu konumuza göz atmanızı öneririz.

Neden Zebra Perdeler ?

Zebra perdeler, hem duruş olarak hem de kullanım olarak büyük bir kolaylık sağlıyor.

Başta modern çizgiye sahip dizaynlar olmak üzere farklı dizaynlar da hitap ediyor.

Zebra perde odalarda yer almaya başladığı günden beri, perde yıkama derdi ve ütü yapma derdi ortadan kalktı.

Küçük mekanları daha aydınlık ve ferah gösteriyor.

Ev dizaynı zarif ve şık bir görünüme kavuşturan bu perdeler desen ve renk seçenekleri sayesinde ortamda istediğimiz ahengi yakalamamıza yardımcı oluyor.

Zebra Perde Seçiminde Yaparken Nelere Dikkat Etmeliyiz ?

Öncelikle renk ve desene dikkat etmeliyiz.

Diyelim ki, eviniz son derece sade ve modern bir görünüme sahip. Böyle bir ortamda görsel bir bütünlük oluşturmak aynı zamanda ortama biraz şıklık katmak için ortamın rengi ile ahenk içinde olacak bir renk seçmelisiniz. Bu sezonun en popüler renkleri nelerdir, diye baktığımızda, açık mavi rengin ön planda olduğunu görmekteyiz. Özellikle oturma odalarında. Salonlarda ise beyazın ışıltısını tercih edebilirsiniz.

Modern ve klasiğin dışında farklı bir dizayn hakim ise, pop art tarzı gibi bu durumda tercihinizi pop art tarzı zebra perdelerden yana yapmanızı öneririz. Şimdilerde pop art tarzı oldukça moda. Özellikle yatak odalarında farklı bir ambiyans oluşturmak isteyenler tercihlerini bu yönde yapıyorlar. Bunun yanı sıra sevgili gençler ve çocuklarda odaları için bu perdeleri kullanıyorlar.

Baskılı zebra perde modelleri ile daha eğlenceli dolu bir atmosfer oluşturabilirsiniz. Sevgili hanımların evde zamanın büyük bir bölümünü mutfakta geçirdiklerini düşünürsek, mutfak dekorasyonu diğer alanlara göre biraz daha eğlenceli olmalıdır. Mutfakta geçirdiğimiz süre içerisinde enerjimizi yüksek tutmak ve daha verimli bir şekilde çalışmak için mutfağa hakim olan renk oldukça önemli.Bu nokta perde renk ve desen seçimi oldukça önemli.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık