DOLAR: 3.87 TL
EURO: 4.51 TL

Zebrano’dan Modern Ofis Mobilyaları

9 ay önce
13 kez görüntülendi

Zebrano’dan Modern Ofis Mobilyaları

Yakın bir zamanda kendi işinizi kuracağınız için zevkinize ve işinize uygun ofis mobilyaları arayışı içinde misiniz ?

Ya da şimdiki ofisinizde bir değişiklik yapıp mobilyalarınızı değiştirmeyi mi düşünüyorsunuz ?

Eğer bugünlerde ofisiniz için yeni mobilyalar arayışı içindeyseniz şuan için doğru zamanda doğru yerde olduğunuzu söyleyebiliriz. 🙂

Birazdan ofisinizin imajını yenileyecek ince zevkinizi en zarif şekilde mekanlarınıza yansıtacak olan Zebrano Mobilya 2017 ofis mobilyası modellerini sizlerin beğenisine sunacağız.

Biliyorsunuz iş hayatında prestij oldukça önemlidir. İş hayatında önemli bir prestij oluşturmak içinde bir takım kriterleri göz önünde bulundurmak gerekir. Bu kriterlerden biri de ofisinizin dizaynıdır. Bu nokta da ofisiniz için seçtiğiniz mobilyaların büyük bir rolü olduğunu söyleyebiliriz.

Şık, zarif aynı zamanda benzersiz bir dizayn oluşturmak için mekanınızda büyülü bir atmosfer oluşturmak için Zebrano Mobilyanın farklı zevklere hitap eden ofis mobilyalarına göz atmanızı öneririz.

Sırdan ve klasik ofis dizaynlarını bir kenara bırakıp, daha modern çizgilerin hakim olduğu aynı zamanda bu çizgide elit bir görünümün etkisi olan bir dizayn oluşturmanın zamanı geldi. Unutmayın ki, çalışma alanınızın görselliği ne kadar göz estetiğine hitap ederse o kadar o ortamda çalışma isteğiniz artar. Bunun sonucunda da verimliliğiniz artar.

Peki iyi bir imaj için nasıl bir ofis dekorasyonu oluşturmalıyız,diye bir soru aklınızdan geçebilir. Öncelikle oluşturacağınız mekanın göz estetiğine hitap etmeli. Bu nokta da seçtiğiniz çalışma masasından tutunda koltuğunuzun rengi ve dizayna kadar bir çok unsur bu estetiği belirler.

Mekanınız için oluşturacağınız ortamda ruhunuzu yansıtacak bir atmosfer oluşturmalısınız. Odanızda işinizi aynı zamanda özel hobilerinizi yansıtacak olan objelere yer verebilirsiniz. Tabi bu ayrıntılara yer verirken hem gözünüzü hem de zihninizi yormayacak şekilde olmalı.

Eğer iş hayatına yeni yeni atılıyor ve kendiniz için bir ofis dizayn etmeyi düşünüyorsanız,ofisinize hakim olacak renkleri iyi belirlemeniz gerektiğini unutmamanız gerekiyor. Renk konusunda sizlere beyaz rengi öneririz.Neden derseniz,beyaz yeni başlangıçları ifade eder.Ya da asil ve güçlü bir izlenim için siyahı tercih edebilirsiniz.

Yeni ofisinize mobilya seçimi için galerimizi inceleyebilirsiniz.

ZEBRANO OFİS MOBİLYALARI

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık