Şimdilerde Zincir Perdeler Çok Moda

Bir evi gösteren en güzel aksesuarlardan birinin perdeler olduğunu her zaman dile getirdiğimizi bilirsiniz. Şimdi sizlere evinizin güzelliği biraz daha ön plana çıkartacak aynı zamanda biraz alışılmışın dışına çıkartacak olan en güzel zincir perde modellerini sunmak istiyoruz .

Yaşam alanlarına özgün bir yaklaşım sunmayı hedefleyen İspanyol KriskaDECOR firması perdelere yepyeni bir soluk getirerek birbirinden renkli zincir perdeler üretmiş. Birazdan sizlerle birkaç modelini paylaşacağımız ürünleri gördüğünüzde en kısa zamanda yaşam alanınızın çizgisine bu güzelliği katmak isteyeceksiniz.

Yazın sıcaklığı ve enerjisini seçmiş olduğu renkler perdelerine aktaran firma başta evler olmak üzere iş yerinde, ofisler hatta otellerin konseptinde yer almaya başladı. Değişik şekillerde yaşam alanlarınız da bu perdeleri kullanmanız mümkün.

Diyelim ki geniş bir odanız var ve bu odayı iki bölerek farklı alanlar olarak kullanmayı düşünüyorsunuz. İşte tam bu sırada devreye birbirinden renkli zincir perdeler giriyor. Bir taraftan odayı iki ayırmanıza yardımcı oluyor. Bir taraftan da odanın bütünlüğünde zarif ve şık bir görsellik oluşturuyor.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*